Sprawdź naszą najnowszą torbę na matę! 💕

Szukaj

PeachPerfect

Guma Oporowa Zebra - Heavy - Guma Oporowa do Ćwiczeń

55.00 zł 46.75 zł

Materiałowe Gumy Oporowe to ulepszone wersje ich silikonowych koleżanek. O ich zaletach można rozmawiać długo, my przedstawimy te podstawowe. Materiał, z którego są wykonane - bawełna z lateksem - to mieszanka dużo trwalsza i odporna na zniszczenia, co więcej po wewnętrznej stronie gumy znaleźć można paski non-slip, które zapobiegną rolowaniu się hip-bandu podczas treningu. Dzięki temu, każe powtórzenie będzie znacznie bardziej komfortowe. Pamiętajmy również o tym, że w przeciwieństwie do silikonu, który charakteryzuje się dużą elastycznością i rozciągliwością, nasze gumy posiadają idealny stopień tego parametru, dzięki czemu pracujące mięśnie poczujemy już od pierwszego ćwiczenia!

To nie wszystko! Nasze gumy oporowe to też piękne, kobiece grafiki, które niesamowicie zmotywują nas do ćwiczeń i spowodują, że każdy trening będzie wyjątkowy! A nasze koleżanki pozazdroszczą nam niepowtarzalnych akcesoriów fitness.

Materiałowa Guma Oporowa Zebra to produkt przenaczony dla prawdziwych sportowych freaków. Delikatne i pastelowe kolory moro fanek piękna i elegancji. Nie daj się jednak zwieść pastelowym kolorkom ponieważ ta guma da ci wycisk. Poćwicz z oporem Heavy  a po treningu poczuj się jak prawdziwa wojowniczka. Uwaga! Możesz mieć problemy z chodzeniem :)

Gumy oporowe przeznaczone są zarówno do treningów domowych jak i tych na siłowni czy w podróży! Jej niewielki rozmiary umożliwia zabranie jej w każde miejsce, co w prosty sposób urozmaici nasze treningi tam, gdzie nie mamy dostępu do profesjonalnego sprzętu.

Nasze guma oporowa dostępna jest w wersji oporu Heavy

-Heavy- dla sportowych freaków - opór 15-20kg


Dostawa: 1-2 dni robocze

Nasza najnowsza kolekcja

Promocja
Brak

Guma Oporowa Panther - Medium - Guma Oporowa do Ćwiczeń

55.00 zł46.75 zł

Promocja

Guma Oporowa Pink - Light - Guma Oporowa do Ćwiczeń

55.00 zł46.75 zł