Sprawdź naszą najnowszą torbę na matę! 💕

Szukaj

PeachPerfect

Guma Oporowa Panther - Medium - Guma Oporowa do Ćwiczeń

55.00 zł 46.75 zł


Materiałowe Gumy Oporowe to ulepszone wersje ich silikonowych koleżanek. O ich zaletach można rozmawiać długo, my przedstawimy te podstawowe. Materiał, z którego są wykonane - bawełna z lateksem - to mieszanka dużo trwalsza i odporna na zniszczenia, co więcej po wewnętrznej stronie gumy znaleźć można paski non-slip, które zapobiegną rolowaniu się hip-bandu podczas treningu. Dzięki temu, każe powtórzenie będzie znacznie bardziej komfortowe. Pamiętajmy również o tym, że w przeciwieństwie do silikonu, który charakteryzuje się dużą elastycznością i rozciągliwością, nasze gumy posiadają idealny stopień tego parametru, dzięki czemu pracujące mięśnie poczujemy już od pierwszego ćwiczenia!

To nie wszystko! Nasze gumy oporowe to też piękne, kobiece grafiki, które niesamowicie zmotywują nas do ćwiczeń i spowodują, że każdy trening będzie wyjątkowy! A nasze koleżanki pozazdroszczą nam niepowtarzalnych akcesoriów fitness.

Materiałowa Guma Oporowa Panther to produkt zainspirowany szybkościa pantery. Piękne intensywne odcienie różu  to wymarzony produkt dla fanek piękna i elegancji. Poćwicz z oporem Medium a po treningu poczuj się szybka jak pantera :)

Gumy oporowe przeznaczone są zarówno do treningów domowych jak i tych na siłowni czy w podróży! Jej niewielki rozmiary umożliwia zabranie jej w każde miejsce, co w prosty sposób urozmaici nasze treningi tam, gdzie nie mamy dostępu do profesjonalnego sprzętu.

Nasze guma oporowa Panther dostępna jest w wersji oporu Medium

Medium- dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych - opór 10-15kg

Dostawa: 1-2 dni robocze

Nasza najnowsza kolekcja

Mata do ćwiczeń Blue Marble

259.00 zł

Torba na matę do ćwiczeń

169.00 zł

Brak

Mata do ćwiczeń Hummingbird Light

259.00 zł

Brak

Mata do ćwiczeń Hummingbird Navy

259.00 zł