Sprawdź naszą najnowszą torbę na matę! 💕

Szukaj

PeachPerfect

Guma Oporowa Pink - Light - Guma Oporowa do Ćwiczeń

55.00 zł 46.75 zł
Materiałowe Gumy Oporowe to ulepszone wersje ich silikonowych koleżanek. O ich zaletach można rozmawiać długo, my przedstawimy te podstawowe. Materiał, z którego są wykonane - bawełna z lateksem - to mieszanka dużo trwalsza i odporna na zniszczenia, co więcej po wewnętrznej stronie gumy znaleźć można paski non-slip, które zapobiegną rolowaniu się hip-bandu podczas treningu. Dzięki temu, każe powtórzenie będzie znacznie bardziej komfortowe. Pamiętajmy również o tym, że w przeciwieństwie do silikonu, który charakteryzuje się dużą elastycznością i rozciągliwością, nasze gumy posiadają idealny stopień tego parametru, dzięki czemu pracujące mięśnie poczujemy już od pierwszego ćwiczenia!

To nie wszystko! Nasze gumy oporowe to też piękne, kobiece grafiki, które niesamowicie zmotywują nas do ćwiczeń i spowodują, że każdy trening będzie wyjątkowy! A nasze koleżanki pozazdroszczą nam niepowtarzalnych akcesoriów fitness.

Materiałowa Guma Oporowa Pink - Light to produkt, dopracowany przez nas pod każdym względem. To od niej wszystko się zaczęło. Od pięknej, delikatnej i kobiecej grafiki. Jej pastelowe kolory i piękne wzory to uczta dla oczu! Dla nas ma ona szczególne znaczenie! To ona jako pierwsza zagościła w naszej ofercie i to ona od samego początku nas oczarowała. Teraz powraca do naszego sklepu w nowej, ulepszonej wersji!  Połącz ją z pastelowymi legginsami i wyczaruj najpiękniejszy trening! 

Gumy oporowe przeznaczone są zarówno do treningów domowych jak i tych na siłowni czy w podróży! Jej niewielki rozmiary umożliwia zabranie jej w każde miejsce, co w prosty sposób urozmaici nasze treningi tam, gdzie nie mamy dostępu do profesjonalnego sprzętu.

Nasze guma oporowa Pink dostępna jest w wersji oporu Light 

-Light- dla początkujących - opór 6-10kg


Dostawa: 1-2 dni robocze

Nasza najnowsza kolekcja